Rühmad

Väikelaste tantsuline liikumine

2-3-aastastele lastele. Tundides õpime lihtsamaid võimlemisharjutusi. Mängitakse rütmimänge ja pannakse kokku lihtsamaid tantsulisi liikumisi, et luua huvi liikumise vastu ja arendada julgust. Kaasatud on ka lapsevanemad. Tund toimub 1 x nädalas ja kestab 45 min.

Sära

Lastetantsutrenn 4-7-aastastele lastele. Trenniga loome mudilasele tantsubaasi, arendame painduvust, rütmitunnetust, arusaamu tantsumaailmast. Tunnis õpitakse vahvaid lapsemeelseid kavasid. Tund toimub 1 x nädalas ja kestab 45 min.

Säde

Showtantsutrenn 1.-4. klassi lastele. Loome lapsele tantsubaasi, arendame painduvust, rütmitunnetust, kehamälu. Teeme tutvust erinevate tantsustiilidega, et avada lapsele tantsukunsti maailm. Trennid toimuvad 2 x nädalas, kestusega 1 h.

Saara

Showtantsutrenn 5.-7 klassi lastele. Tantsuline rühm, kus tegeletakse juba rohkem tehnikaga. Mitmekülgsed stiilid, jõu- ja võhmatreeningud, pööratakse juba teadlikumalt tähelepanu artistlikkusele. Trennid toimuvad 2 x nädalas, kestusega 1 h.

Cheerleaders

Showtantsutrenn 8.-12. klassi noortele, mis on suunitlusega cheerleadingule. Türi Tantsustuudio Cheerleaders on Paide Viking Window korvpallimeeskonna tantsutüdrukud. Trennid toimuvad 2 x nädalas, kestusega 1 h.

Sireenid

Showtantsutrenn täiskasvanutele. Õpime tundma tantsumaailma tehnikaid, erinevaid stiile, parendame võhma ning lihasvastupidavust. Eelnev tantsukogemus vajalik ei ole. Trennid toimuvad 2 x nädalas, kestusega 1,5 h.